Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

ЦОС провів третю “Різдвяну школу” в засніженому Яремче

З 21 по 27 січня капелани та волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” провели третю “Різдвяну школу” у місті Яремче. Учасниками святкової школи були 23 вихованців дитячого будинку “Добре серце” (с. Новий Милятин) та Краковецького навчально-реабілітаційного центру. Впродовж усього табору усі проживали в реколекційно-відпочинковому дому ім. митр. Андрея Шептицького, щиро вдячні о. Юрію та бр. Вінкентію за гостинність і домашній затишок.

Впродовж усіх днів волонтери та діти пізнавали Силу, Мудрість, Любов, Радість, Надію та Слово, яке веде у Святому Письмі, яке було незмінною частиною усієї Різдвяної подорожі. Щодня діти мали нагоду спільно молитися Божественну Літургію, зокрема приступати до Тайни Сповіді та Святого Причастя. Також брали участь у різноманітних іграх та забавах, займалися рукоділлям, розвивали свої театральні здібності на тренінгах та спостерігали за історією баранчика Дзвіночка, який оберігав зірку, яка мала сповістити про народження Спасителя. Кожного вечора усі спільно молились вечірні молитви, під час яких мали нагоду роздумувати над різними історіями та притчами. Учасники школи насолоджувалися красою та пізнавали історію Карпат в Карпатському національному природному парку, каталися на санчатах.

Фото на сайті facebook

Цей тиждень пройшов в теплій та дружній атмосфері, не зважаючи на погоду за вікном. Крокуючи кожного дня з Святим Письмом діти пізнавали багато нових речей, знаходили відповіді на різноманітні питання. Переживали народження Ісуса Христа разом з усіма персонажами казки, яку самостійно склали волонтери ЦОС.

Щиро вдячні за фінансові підтримку Союзу Українок Америки (UNWLA – Ukrainian National Women’s League of America, Inc.) та асоціації San Michele Arcangelo ONLUS за солодощі. Дякуємо за можливість для дітвори відчути родинне тепло та затишок і цей Різдвяний час провести в коли друзів.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *