Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

“ЦОС” побував у Моршині

3 липня 2014 року, капелани місії “Центр Опіки Сиріт” та їх  волонтери “Руки допомоги” відвідали базу відпочинку “Зірниця” у м. Моршин, де відпочивають діти із Дрогобича. Усі разом молилися, танцювали, малювали та грали цікаві ігри. Дякуємо усім за хороший настрій та активний відпочинок.

Детальніше про поїздку можна дізнатись із слів очевидців. 

Мега-круті дітлахи у «Зірниці»

Ви не подумайте, що Центр Опіки Сиріт такий лінивий і тільки те  і робить, що відпочиває – зовсім ні, ми не просто їхали відпочивати, а активно відпочити та набратися купи позитиву разом із дітьми із Дрогобича і не тільки, які на даний час відпочивають там від шкільних буднів.

Приїхали ми туди хто маршруткою, а хто машиною близько 10:30 год та почали готуватися до Божественної Літургії. Дітей також приготовляли то цієї благодатної години. Голова Центру Опіки Сиріт, о. Роман, розповів дітлахам про важливість очищати гріхи, що ніколи не потрібно опускати свої руки, а завжди боротися з усім злом навколо. І вже скоро, а саме об 11:00 годині усі почали молитися Божественну Літургію, діти дуже активно приступали до Святої Тайни Покаяння та Євхаристії.

Після Літургії усю цікаву програму розпочали із бансів, стільки бансів у день думаю не танцювали ні діти, ні волонтери. Потанцювавши та повеселившись усі побігли на смачний та корисний обід, яким посмакувати і ми
 разом з дітьми. Після смачного обіду, набравшись сили у вигляді цікавої гри ми поділили дітей на 3 групи. Знайомилися ми також не просто, ви собі не думайте, ми говорили своє ім’я та робили смішний рух, а також пускали іскорку. Утворивши три групи розпочали розглядати тему нашої зустрічі, а саме «Дорогою святості до Бога».

Перше завдання, яке отримали діти, – це намалювати, як вони бачать дорогу до Бога, придумати назву своєї команди та гасло, з яким успішно дітлахи впорались. Дві команди, які були в двох різних приміщеннях, написали однакову назву «Божі діти», а інші назвали себе «Світлячки». На наші групи дітей чекала ще одна цікава командна гра – знайти на кожну букву алфавіту на території бази якнайбільше слів. І все це час від часу розігрівали веселими бансами. Хочу сказати, що не завжди діти хочуть танцювати банси, а ще в такій кількості, але ці діти мега круті та активні, і все, що чого ми їх хотіли навчити, вони радо виконували та вчились, чим навчили нас, що не потрібно сидіти, а треба рухатися. Коли діти на хвилинку зупинились та вирішили відпочити, на них чекала цікава подорож сторінками Нового Завіту та роздумами над  уривком від Лк. 18:18-27. Ще багато ігор, багато цікавих пісень, знову банси і побачивши три чудові плакати і три чудові команди ми послухали усіх…

Прийшов час і нам довелось прощатися з дітлахами. Наприкінці, коли ми прощалися, діти подарували нам плакат, який вони малювали самі. На жаль, не маємо зображення, щоб похвалитись, але ми обов’язково Вам його покажемо.

Дуже дякуємо усім хто допоміг нам добратися до Моршину та провести такий насичений та веселий день. Дітлахи – ви просто супер!

 

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *