Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

“ЦОС” нагородив переможців чемпіонату “КОПА” 2014-2015

Сьогодні, 27 травня 2015 року, у СК “Олімпік” ТВК “Південий”, що по вул. Щирецькій 36, відбулося нагородження переможців та учасників чемпіонату “Копа” з міні-футболу серед шкіл-інтернатів м. Львова та області.

Розпочався захід Гімном України, відтак продовжилось вступним словом о. Романа Прокопця, голови “Центру Опіки Сиріт” та спільною молитвою. Опісля слово мали в.о. начальника управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради п. Петро Головацький та генеральний директор компанії ЛВ Тур п. Іван Хос. Опісля настав очікуваний момент нагородження.

Нагадаємо, що участь у чемпіонаті приймали:

5 місце – ФК “Сила” (львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №104),
4 місце – ФК “Леви” (дитячий будинок “Добре серце”),
3 місце – ФК “Авангард” (журавнівська санаторна школа-інтернат),
2 місце – ФК “Форвард” (винниківська санаторна школа-інтернат),
1 місце – ФК “Мрія” (НРЦ “Мрія”).

Також було обрано кращих: тренер – Обаранець Ігор Романович “Форвард”, кращий бомбардир – Епштейн Володимир “Форвард” та кращий голкіпер – Віхоть Олексій “Леви”.

Опісля на всіх чекав виступ колектику “Сплеск”, показовий матч між командами НРЦ “Мрія та інтернату №2, який завершився з рахунком 6:3 відповідно, естафетами та чаюванням.

Дякуємо усім, хто долучився до організації та підтримки чемпіонату “КОПА”. Зокрема, БФ “Розвиток Громади” за неодноразову допомогу у ході чемпіонату та гарячу готовність до подальшої співпраці. Після такого емоційного сезону, можна з упевненістю сказати, що другому сезону бути!!! Усім командам бажаємо гарного відпочинку під час літа, а також набиратися сил для нових вершин.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *