Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

“ЦОС” на семінарі Людмили Петрановської

21 травня 2015 року у Родинному домі “Покрова” у Львові відбувся семінар Людмили Петрановської на тему: ”Важка дитина. Важко зрозуміти. Важко допомогти. Як?”.

Пані Людмила є фахівцем у своїй сфері, добрим психологом, спеціалістом із влаштування у сім’ю дітей-сиріт та засновником ГО “Інститут розвитку сімейного влаштування дітей-сиріт”.

Під час семінару вона зуміла передати свій великий досвід праці за декілька надзвичайно інформативних, цікавих та потрібних годин. Тут розглядалися питання прив’язаності дитини до своїх батьків як необхідність та одна з найголовніших потреб у психічному розвитку дитини, моделі прив’язаності малюка до дорослого та викривлені казуси, що трапляються, якщо дитина не має здорової прив’язаності до своїх батьків. А найважливіше те, що були запропоновані кроки розуміння цих дитячих проблем та шляхи їх вирішення. Представником від “Центру Опіки Сиріт” та учасником цього семінару був отець-диякон Тарас Мисяковський.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


8 + вісім =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>