Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

“Центр Опіки Сиріт” у “ТОП 10 УГКЦ”!

Дивіться у 2 випуску “ТОП 10 УГКЦ” про ”Центр Опіки Сиріт”.

Як написали автори проекту на своїй сторінці у Фейсбуці, в другому номері мають намір розповісти, як, де та у який спосіб можна послужити своєму ближньому на теренах Львівської Архиєпархії.

Як повідомив Тарас Косар, заступник голови Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії та один із творців “ТОП 10 УГКЦ”, цієї неділі вони відвідали отця Роман Прокопця і знімали сюжет про “Центр Опіки Сиріт”.

Також, за словами Тараса, у другому випуску буде розповідь про хлопця – працівника швидкої, який робить тренінги з домедичної допомоги, а ще про молодь, котра згуртувалася при організації різних акцій зі збору коштів для воїнів на Сході.

Всіх таємиць процесу команда проекту наразі не розкриває, та обіцяє, що вихід другого номеру проекту “ТОП 10 УГКЦ” з темою “Служіння” можна очікувати вже на початку лютого в соцмережах, закладах харчування міста Львова та на дошках оголошень навчальних закладів та парафій.

Джерело: dyvensvit

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


+ 9 = дванадцять

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>