Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

“Центр Опіки Сиріт” розділив прощання випускників зі школою

Сьогодні, 29 травня 2015 року, у чотирьох школах-інтернатах пролунав останній дзвоник.

Випускники та діти першого класу школи-інтернат №2 молилися молебень до Богородиці у храмі святих апостолів Петра і Павла з о. Романом Прокопцем, головою “Центру Опіки Сиріт”, та отцем-дияконом Тарасом Мисяковським, капеланом Центру. Опісля вчорашні учні віднесли квіти до Богородиці та мали урочисту лінійку разом із усією школою, де їх отець-диякон Тарас окропив святою водою.

Сироти школи-інтернат №104, що у Брюховичах, помолилися спільний молебень у храмі поряд із школою. Відтак, о. Роман Прокопець покропив дітей святою водою та вручив подяку від Владики Венедикта за співпрацю з “Центром Опіки Сиріт”. Після молебню діти мали частування та урочисте прощання із школою.

У спецшколі-інтернаті “Довіра” о. Тарас Мирка, капелан ЦОСу, очолив молитву благословення дітей та окропив присутніх святою водою.

У Винниківській школі-інтернат о.Юрій Остапюк, голова “Центру Студентського Капеланства”, очолив молебень до Богородиці. Також на молитві були присутні священики з Автокефальної Церкви та храму Воскресіння м. Винники. Співати допомогала молодь зі студентського капеланства. Дітей поблагословили та побажали їм щасливої мандрівки дорослим життям.

А у Навчально-реабілітаційному центрі “Мрія” урочисте прощання зі школою та випускний розпочались словами подяки усім вчителям, працівникам та дирекції. Відтак вихователі зазначили, що гордяться випускниками: напередодні троє хлопців, учасників футбольної команди “Мрія”, здобули Кубок чемпіонату з міні-футболу “Копа” серед сиріт.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *