Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Три сестри (10 травня)

Жили собі три сестри; перша була ледащиця, друга злюща презлюща, а третя і розумниця, і красуня, і рукодільниця -  сама втіха і радість. Одного ранку спинилася підвода під їхніми воротами, сестри виглянули подивитися хто приїхав. На підводі сиділа незнайома стара.

-          Хто ти? – спитали вони.

-          Я, доля. Вже пора виходити вам заміж.

Посадила їх доля на підводу і повезла видавати їх заміж. Заїхали вони у перше село. Бачать у полі парубок працює і в руках у нього всяке діло горить. Щось треба полагодити, збудувати усі найперше до нього біжать.

-          Оце твій, – каже доля першій сестрі.

Зсадили сестру і поїхали далі. Заїхали в друге село. Там живе такий парубок, що всім допомагає. Добрий до всіх. Натішитися ним люд не може, такий він молодець.

-          Оце твій, – каже доля другій сестрі.

Зсадили сестру і поїхали далі. Приїхали у третє село. В останньому дворі у багнюці під старезною халупою лежить біля колодязя п’яний. Зупинила доля підводу і каже:

-          Це твій.

-          Та на лихо він мені? Я і добра, і вродлива, і рукодільниця. Он сестрам яких знайшла? Хіба іншого для мене нема?

-          Інші є. – і зітхнувши додала, – Та цей згине без тебе.

Господь хоче, щоб усі люди спаслися і веде нас до спасення різними дорогами. Деколи Він зводить нас з людьми, що майже зовсім гинуть, але прийшовши в їхнє життя ми можемо перемінити його.

«365 притч на щодень» – видавництво «Свічадо» 2013  (с)

Джерело: Оранта

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


× 6 = п'ятдесят чотири

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>