Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Той, що біжить по воді (14 березня)

Жив собі місіонер, який уславився на весь християнський світ тим, що привів у лоно Церкви чимало людей, відвідуючи найглухіші куточки світу. Одного разу його корабель пристав до маленького острівця, де жив тільки один чоловік. Місіонера вразили його ясні очі, але ще більше те, що той нічого не чув про Бога.

Місіонер палко та довго проповідував Слово Боже. І під час тієї проповіді відчув він, що ніхто ще так добре його не розумів. Потім він розповів про основні молитви і вони разом помолилися Богу.

Наприкінці дня, дуже задоволений виконаною роботою, місіонер відплив від острова. Але тут він побачив чудо: хтось ішов по воді від острова до корабля, радше навіть не йшов а біг. З великого страху Божого впав місіонер на коліна, певний, що бачить ангела Божого, а то й самого Бога. Підвівши очі, місіонер побачив чоловіка, якому весь день проповідував, а той запитав:

-          Почекай, я забув останню молитву, чи не міг би ти її повторити ще раз!

«365 притч на щодень» – видавництво «Свічадо» 2013  (с)

Джерело: Оранта

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


4 × вісім =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>