Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Тепла зустріч із вихованцями НРЦ «Мрія»

3 вересня вихованці НРЦ «Мрія» молилися Божественну Літургію у Гарнізонному храмі.

У стінах Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла щопонеділка о 18:00 служиться Свята Літургія за дітей-сиріт, дар батьківства, волонтерів, наставників та людей доброї волі.

Головний капелан сиріт – отець Роман Прокопець зазначив, про важливість спільної молитви у храмі за дітей-сиріт. «Впродовж багатьох років спільнотою храму ми молимось за потреби сиріт і Господь показує нам плоди нашої молитви. Багато дітей були усиновленими, багато віднайшли своє місце і здобули бажану професію. Так і сьогодні четверо дітей з Навчально-Реабілітаційного Центру «Мрія» переходять під опіку і розпочинають новий етап самостійного життя. Бажаємо, щоб ті навики і вміння, які отримали від працівників, волонтерів та капеланів могли втілювати мудро у своєму житті на благо свого народу і на славу Божу».

Наприкінці Святої Літургії усі спільно помолилися молитву за дітей-сиріт, людей, які їм допомагають, вихователів. Опісля Літургії, о. Роман, волонтери та діти мали змогу провести спільно час за теплими розмовами та посмакувати смачну піцу.

З 17 вересня 2018 р., щопонеділка, відбуватимуться зустрічі волонтерів. Детальнішу інформацію очікуйте згодом на нашому сайті.

 

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *