Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Театр, волонтери, діти – це не вистава, а цікавий тренінг з Миколою Березою

9 жовтня 2018 року волонтери ЦОСу мали цікаву зустріч з актором, режисером та директор Львівського академічного театру імені Леся Курбаса, Миколою Березою.

Унікальність театру полягає в тому, що він є театром-школою в Україні. Тут виховуються актори і режисери на базі Львівського Національного університету імені Івана Франка (з 2001 року). Критика називає колектив театру унікальним явищем, бо він повернув українській сцені інтелектуальний престиж, створив свою методологічну школу і поєднав багатогранну сценічну практику з процесом пізнання Людини. Микола Береза має власні тренінги акторської психофізики, пластики, голосу. Акторам дуже важливо на сцені абстрагуватися від усіх подій, які є в їхньому житті і грати роль. Так само і волонтерам необхідно відкинути все, і бути з дітьми тут і зараз.

На зустрічі з Миколою Березою молодь  мала нагоду отримати відповіді на питання, які допоможуть у праці з дітьми. Актор подівся з волонтерами вмінням як переключатися, налаштувати себе, як допомогти вирішувати конфлікти, як привернути увагу дитини, як вміти себе розмежувати. розмова пройшла в теплій та дружній атмосфері, сповненої цікавої інформації.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *