Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Табір у Ніжині. День 5: Волонтери у Прилуцькій колонії

Сьогодні, 3 липня 2015 року, у волонтерів був особливий таборовий день, адже вперше в історії “Центру Опіки Сиріт” дівчата та хлопці в супроводі в’язничного капелана отця Романа Пушки м.Ніжина вирушили на зустріч з вихованцями Прилуцької виправної колонії для неповнолітніх.
Будучи ще в полоні стереотипів, грати за гратами, з острахом переходили до останніх дверей. Проте в актовому залі уже зібралися хлопці, яких відрізняв від старшокласників середньоосвітніх шкіл хіба що однаковий строгий одяг. Вихованці з цікавістю переглянули коротреметражку “Цирк метеликів” з відомим християнським актором Ніком Вуйчичем. Про глибокий зміст кінострічки мали можливість поговорити з о. Романом Прокопцем. У роздумах заторкували такі питання: як можна завдяки глибокій вірі змінити світ у якому живеш, чого можна осягнути – повіривши у себе, чи є важливим розуміння та підтримка тих, хто тебе оточує, Бог, як люблячий Батько завжди дає можливість почати все заново. Сюжет фільму підсилила розповідь дивовижної біографії головного героя стрічки – Ніка, яку приготувала Наталя Ільків (волонтер “Центру Опіки Сиріт”).

Волонтери з вихованцями вийшли на подвір’я перед актовим залом, усі розсілися на траві, де разом співали пісень, і українських, і популярних, і народних. Гітара в руках Гафійки (волонтер “Центру Опіки Сиріт”) і пісенники у руках усіх присутніх дали масу позитивних емоцій та розбили стіни страху. Особливо хлопцям сподобались жартівливі пісеньки і банси з рухами.

Хвилина за хвилиною минав час, відведений на відвідини вихованців колонії, а волонтери за спілкуванням з хлопцями навіть незчулись, як зустріч добігла кінця. Прощалися з хлопцями зі справжнім сумом, що мало часу провели разом, адже ділитись добром так приємно. Острах перед початком зустрічі змінився на теплі та емоційні враження по її закінченні. Ми пообіцяли ще їх відвідати, тому – до нових зустрічей!!!

Волонтери у Прилуцькій колонії для неповнолітній

Волонтери у Прилуцькій колонії для неповнолітній

Волонтери у Прилуцькій колонії для неповнолітнійВолонтери у Прилуцькій колонії

Наталя Ільківволонтер “Руки Допомоги” при місії “Центр Опіки Сиріт”

Читайте також Табір у Ніжині. День 1: Знайомство

Табір у Ніжині. День 2: Кінотеатр на шинах

Табір у Ніжині. День 3-4: “Ура! Наші приїхали знову!”

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


− сім = 1

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>