Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Табір у Ніжині. День 2: Кінотеатр на шинах

Отож продовжуємо репортаж прямо з місця подій у м.Ніжин,
де волонтери “Центру Опіки Сиріт” проводять табір з дітьми із місцевого притулку.

Наш день розпочався близько 11-ої години гучними бансами та активними іграми. Також дітей чекала несподівана фотосесія, як частина майбутнього майстер-класу “Вагончики”. Опісля, коли найменші дітлахи добряче виплеснули свою енергію, прямо на подвір’ї притулку розпочався перегляд мультфільмів, ну майже як у рідному Львові – “Кіно просто неба”). Спершу дітям показали мультфільм “Святі таїнства”, а потім “Up”. А замість рядів, як у кіно, у нас були шини від машин)

Коли діти відправились на обід, волонтери разом з о. Романом Прокопцем та о. Романом Пушкою поїхали у місто Крути, до меморіалу пам’яті Героїв Крут, де помолились панахиду та повернулись у сторінки історії нашого народу, побували у музеї, експозиція якого розміщена у вагонах на старовинній платформі та розташовується на автентичній території боїв біля колишньої станції Крути.

Поновивши свої сили смачним обідом (а наші волонтери встигають не лише приділити свій час дітям, а й поміж тим самостійно готують сніданки, обіди та вечері), повернулись до дітей, які зустріли нас радісними вигуками – “Ура, гості знову прийшли!” То ж далі були різноманітні ігри, а отці Романи вкотре “гуляли м’яча” (так по-місцевому хлопці називають гру у футбол).

А уже на вечір ми готували смачну піцу…)

Галина Михайляк, волонтер “Руки Допомоги” при місії “Центр Опіки Сиріт”

Читайте також Табір у Ніжині. День 1: “Знайомство”

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


шість − = 1

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>