Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Табір “Пристань”. День 4-ий

Темою 4-го дня табору “ПриСтань“ була кіношкола. Він розпочався 9 липня, з роботи в своїх групах і був насичений тим, що дітям розказували основи операторської роботи – як саме та з якого ракурсу потрібно знімати, щоб отримати гарний ефект. Дітям запропонували подумати над сюжетом їхнього ролику та допомогли намалювати розкадровку, тобто маленький міні-комікс про події, які будуть знімати відео. Опісля кожна група мала завдання розділити між собою ролі, подумати над костюмами та місцем, де буде відзніматися ролик.

Звичайно, не обійшлося без смачної перекуски та повчальної катихизації від бр. Тараса, попри те, що кожен із нас має свої рани і свої вади, але якщо довіримося Богові, Він через нашу недосконалість може вчинити чудо. І не забувати того, що наостанок наших зустрічей, «ПриСтань», нас чекає чудо, яке ми створимо разом.

З нетерпінням чекаємо завтрішніх зйомок, актори надіємось вже готові :) .

Медіа-центр ЦОС

    

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


7 + два =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>