Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Сироти посадили сад в пам’ять про Митрополита Шептицького

23 квітня 2015 року, з нагоди 150-річчя від дня народження митрополита Андрея Шептицького, відбулась акція “Діти – митрополиту Андрею”.

Вихованці львівської загальноосвітньої школи-інтернат №2 (вул. Просвіти, 2/4) висадили на території закладу 100 саджанців фруктових дерев.

“Всі ми знаємо, що митрополит Андрій Шептицький опікувався саме такими дітками, як є у нас в інтернаті. Тому, ми вирішили посадити сад в його пам’ять на території нашої школи”, – зазначив п. Андрій Закалюк, директор загальної школи інтернат №2.

Захід розпочався спільною молитвою, опісля отець Роман Прокопець, голова “Центру Опіки Сиріт” окропив усіх присутніх дітей і ділянку під саджанці.

“Сьогодні, через 150 років від дня народження цього великого чоловіка – митрополита Андрея Шептицького, ми маємо можливість подякувати йому за його добрі справи. Сад, який ми посадимо сьогодні – це невеликий подаруночок для великого чоловіка” – сказав він.

Разом із дітьми дерева висаджували і дорослі, серед яких були спонсори, меценати та волонтери, які усіляко допомагають інтернату. Після офіційної частини дітей пригостили смаколиками. Також усі охочі могли відвідати різноманітні майстер-класи або побавитись в гаївки.

Джерело: www.kapelanstvo.info

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


− три = 3

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>