Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Сироти молились до Святого Миколая у Гарнізонному храмі

16 грудня 2014 року близько 70-ти дітей-сиріт та вихованців інтернатів спільно молились і дякували Богу біля престолу Святого Миколая у Гарнізонному храмі св. апп. Петра і Павла за тих людей – помічників Святого Миколая, які допомагають йому робити добрі справи.

Очолив молитву Голова “Центру Опіки Сиріт” о. Роман Прокопець. Учасники мали можливість роздумати над уривком Святого Письма, в якому розповідалось про десятьох прокажених, яких оздоровив Ісус. Лише один із них повернувся, щоб йому за це подякувати. Відтак, о. Роман звернувся до дітей наступними словами: “Ми маємо за що дякувати, адже він прикладом свого життя показав нам, що можна робити добрі справи і тим самим заохочував нас робити так само. Це наша дорога до святості”.

Відтак, завтра, 17 грудня 2014 року, відбудеться молитва з сім’ями, які є під опікою соціального відділу “ЦОС” (а це – 21 сім’я) та з людьми доброї волі, які допомагали організувати для них різдвяний кошик. Опісля – солодкий стіл, де присутні зможуть ближче познайомитись та поспілкуватись.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


три − 1 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>