Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Символ Фестивалю “Великодні забави для дітей” знайшов нового власника

12 квітня 2018 року місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ провела щорічний масштабний Фестиваль “Великодні забави для дітей”. Цьогоріч задіяно понад 600 учасників.

Світлий четвер дня місії це велике святого, на якому організація збирає молодих та активних християн, щоб в родинному колі вітати Христове Воскресіння. Цього року Великодні забави відбулися на території Львівської Духовної Семінарії Святого Духа та Українського Католицького Університету, вул. Хуторівка 35. В цей день гарно провести час приїхали діти з Спеціалізованої школи-інтернат м. Рава-Руської; Краковецької школи-інтернат; НРЦ “Світанок”, с. Гірник; Журавнівської санаторної школи-інтернат, районного дитячого будинку “Рідний Дім” Золочивської районної ради; НРЦ “Мрія”; Винниківська санаторна школа-інтернат; Дитячого будинку “Добре серце”; НРЦ Святого Миколая; Загальноосвітня школа-інтернат №2; з п’яти дитячих будинків сімейного типу, дитячого хору “Ангелики” та вівтарна дружина Гарнізонного храму.

Дана акція не відбувається без наших друзів-аніматорів, які щоразу забавляють малечу різноманітними іграми, бансами. Щиро вдячні усім спільнотам та організаціям, які присвятили свій вільний час на добру справу і були з нами, а саме: САД Боско, Ораторія катехитична школа святого Домініка Савіо, НВК “Школа – Гвмназія “Шептицьких”, Світло Христа, Ίχθύς, Quo vadis, Українська Молодь – Христові, Волонтерський простір “DoBro”, Марійська дружина молоді при ц. св. Онуфрія, аніматори Зіслання Святого Духа, аніматори при ц. Христового Воскресіння, СГО “Милосердя”, Аніматори Собору Івана Хрестителя, а також курсанти Національної академії сухопутних військ.

Програма Фестивалю “Великодні забави для дітей – 2018” була як завше насиченою і цікавою. Збір дітей розпочався в 9:30, а в 10:00 усі спільно молилися Божественну Літургію, яку очолив отець Ярослав Максимців. Усі учасники мали нагоду приступити до Тайни Сповідді та Причастя. Опісля всі почимчикували на майстер-класи, на яких дітвора виготовляла цікаві вироби на пасхальну тематику. Наступним пунктом програми були запальні гаївки, які проводив Дитячий телевізійний театр «Юрашки», за що щиро вдячні. Після смачного обіду на усіх чекала одна з важливих частин Фестивалю “Великодні забави для дітей – 2018”, а саме конкурсна програма.

У 2017 році наші забави перейшли у формат Фестивалю. Метою якого є ознайомити дітей із традиціями святкування Великодня одного з етнографічних районів України. Також важливим пунктом заходу є конкурсна програма, на якій вихованці навчальних закладів мають нагоду представити свій виступ на тему “Пасхальна композиція” та боротися за цінні призи. Цього року виступів було 15, які оцінювалися вельми шановним журі, а саме: Наталя Колодна – Дитяча планета, Остап Стахів – громадський діяx, Оксана Кулик – представник компанії “Львівські Ярмарки”, Оксана Солук – експериментальний кондитер та Максим Туганов – один із засновників української компанії “Фолк Мода”. Під час конкурсної програми організатори разом з переможцями минулорічного фестивалю пізнавали Великдень на Поділлі. Команди учасників боролися за перемогу з усіх сил, представляючи свої акторські вміння, танці, декламування віршів та співи. Результатами конкурсу є такі:

Серед спеціалізованих закладів перше місце і цікаву поїздку на майстер-клас в м. Тернопіль, який проведе Етномайстерня “Коза Дереза”, виборов Навчально-реабілітаційний центр Святого Миколая. В номінації “Глядацькі симпатії” перемогли діти з ДБСТ, що на вул. Тракт Глинянський та отримали можливість взати участь у майстер-клас по виготовленні піци в ресторану «Піца Челентано». III місце посіли дві команди з Школи-інтернат м. Рава-Руської та НРЦ “Світанок”, с. Гірник та приз квитки в Дитячу Планету. Винниківська санаторна школа-інтернат посіла II місце та отримала ексклюзивні вишиванки від “Фолк Мода”. Ну, а I місце, можливість бути співорганізатором “Великодніх забав для дітей – 2019”, символ фестивалю та скриньку для добрих справ від етномайстерні “Коза Дереза”, виборола Львівська загальноосвітня школа-інтернат №2. Дякуємо усім за участь та прекрасні виступи, а переможців вітаємо!!!

Місія “Центр Опіки Сиріт” має гарну традицію відзначати волонтерів руху “Руки Допомоги” почесними футболками волонтера. Сьогодні ми вітаємо Андріану Баран та Володимира Марциненка та бажаємо їм в подальшому наснаги до праці та натхнення робити добрі справи. Дякуємо що Ви з нами!!!

Щиро хочемо подякувати усім хто долучився до організації та підтримки нашого щорічного заходу, який проводиться для дітей, які по особливому це потребують. А саме: ректорам Львівської Духовної Семінарі Святого Духа та Українському Католицькому Університету, які дали дозвіл на проведення забав саме в них. Від усього серця дякуємо п. Наталі від мальтійська служба допомоги яка щохвилини слідкувала за здоров’ям наших учасників і була готова в будь-який момент надати першу домедичну допомогу та Віктору Юрса, лікар комунальної 4-тої міської поліклініки. Дякуємо ринку “Шувар” за надання продуктів, артезіанській питній воді “Розена”, “РосанПак”, їдальні “Горіховий Дім”, громадській організації “Розвиток громади”. Дякуємо усім спільнотам та волонтерам “Руки Допомоги” за підтримку та активну участь, за створену великодню атмосферу, в якій ми були цілий день.

Фестиваль “Великодні забави для дітей-2018” – завершився і залишив на обличчях дітей, молоді приємні посмішки та радість Христового Воскресіння! Символ фестивалю вручено і тепер чекаємо 2019 року. Це будуть нові емоції, новий етнографічних районів України! Дякуємо усім, що були і є з нами, що підтримуєте добрі справи на благо дітей!!! До нових Зустрічей!

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *