Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Святий Миколай завітав у багатодітні сім’ї

Сьогодні, 18 грудня 2013 року, святий Миколай завітав до десяти багатодітних та потребуючих сімей м. Львова. МиколайДіти з нетерпінням чекали, старанно готувались до його приходу – цілий рік робили добрі вчинки, допомагали своїм ближнім і писали листи до Миколая.

Соціальний відділ Центру Опіки Сиріт цього року уперше готував подарунки для дітей з багатодітних та потребуючих сімей м.Львова. Ми попередньо відвідали ці сім’ї, дізнались про їх потреби та роздали дітям листи для заповнення. Склали перелік необхідних товарів та продуктів, який символічно вирішили назвати “Різдвяним кошиком”. Багато добрих людей зголосились нам допомогти  з подарунками. То ж нині, старанно упакувавши, всі подарунки, св.Миколай разом зі своїми помічниками-волонтерами вирушив на санях в дорогу. Відвідавши усі сім’ї, ми зрозуміли, як діти щиро чекали Миколая, за що потішили його своїми гарними віршиками, піснями і подарували море своїх усмішок.

Волонтери хочуть сказати усім людям, які допомогли з подарунками – “ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЄМО!” Нехай Вам Господь Бог поверне сторицею за вашу щедрість та небайдужість до дітей.

А уже завтра відбудеться театральне дійство для дітей з інтернатів під назвою “Подарунок Святому Миколаю“, підготованого волонтерами руху “Руки Допомоги” при місії “Центр Опіки Сиріт”.

П.С. Більше фото можна подивитись у нашій групі в контактах.
Медіа-Центр ЦОС

МиколайМиколайМиколайМиколайМиколайМиколай

Дізнавайтесь про нові статті по Email

3 коментарі(-ів) на “Святий Миколай завітав у багатодітні сім’ї

  1. [...] діти, які отримали подарунки сьогодні, та діти з багатодітних сімей вчора, отримали лист від Миколая ручної роботи, за що [...]

  2. [...] Миколай прийшов до багатодітних та малозабезпечених сімей, сім”ям матерів одиночок, котрими “Центр Опіки [...]

  3. [...] Статтю про відвідини сімей можна прочитати тут. [...]

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


× шість = 30

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>