Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

«Свобода в школі» – VII Міжнародна конференція у інтернаті

22 лютого у Винниківській санаторній школі-інтернат відбулось відкриття VII Міжнародної наукової конференції “Свобода в школі” за участю спікерів з України, Польщі, Литви, Італії, Швеції, Нідерландів, Словаччини, Чехії, Естонії. Конференція об’єднує доповідачів, серед яких педагоги, науковці, експерти, освітяни та учні школи. На конференції піднімаються різного роду питання про краще навчання дітей, про те, як дитині дати можливість вибрати справу майбутнього і як зробити. щоб навчання було корисним та цікавим.

Джерело Винниківська міська рада.

Участь у дводенній конференції взяли голова місії, о. Роман Прокопець, та Вітник Ірина. У перший день Нік ван Гемерен, старший вчитель, викладач школи для дітей з особливими потребами, на свої доповіді розповів про досвід у своїй школі: «У нашій школі ми розподілили між вчителями учнів. Кожен учень мав особисту розмову із вчителем, де вчитель задав запитання: що тебе цікавить, що тобі подобається робити, чи я тобі можу допомогти». Ці розмови сприяли кращій освіті. Роман Чемерис , учень 11 класу школи-інтернат: Твоя свобода закінчується там де порушуються чиїсь права. – З його точки зору дуже важливо у дітях розвивати те що їм вдається робити. А Клаудіо Ґуджеротті, Архієпископ підкреслив такі пункти:

– Школа разом із духовним провідником допомагає людині ставати самою собою;
– Краще суспільство робить кращу школу;
– Вчитель повинен допомогти відкрити учням свою чутливість;
– Вчителі, які багато трудяться є прикладом для учнів які трудяться багато.

З кожним роком у світі робиться багато відкриттів, і не кожен може все охопити. А чи потрібно? Наше завдання, робити, те що нам подобається, розвиватися в тому і таким чином ми зможемо розвивати інших. Дітям необхідно показати, все, але щоб вибір був за нею і підтримати її в цьому!

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *