Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

СвітЛичкові родини ділилися любов’ю з наймолодшими друзями місії ЦОС

12 квітня 2019 року на запрошення родин інноваційного дитячого простору “СвітЛичка” вихованці Дитячого дошкільного будинку №1 взяли участь в цікавій подорожі на ранчо Skarbova Gora, супроводжували дітей волонтери місії “Центр Опіки Сиріт”.

Інноваційний дитячий простір “СвітЛичка” – місце розкриття потенціалу дітей, формування їх ціннісних настанов. Це середовище, де кожну дитину люблять і поважають, де малюк пізнає світ у свій особливий спосіб та у власному темпі, де він формується як гармонійна особистість, вчиться робити вибір і нести відповідальність, що врешті-решт має вплив на усе подальше життя! “СвітЛичка”- унікальне середовище із професійною особистісно-орієнтованою програмою “Крок за кроком”.При інноваційному просторі діє спільнота родин “Зростаємо Разом”. Це активні батьки, які прагнуть, щоб діти зростали та розвивалися гармонійно і всебічно на засадах християнських цінностей та з любов’ю до України!

Хоча п’ятниця не тішила теплим сонцем, але тепло сердець родин СвітЛичок зігріло не одне маленьке серце із дитячого будинку. Наша зустріч на ранчо розпочалася із знайомства та Молебня до Богородиці, який очолив отець Володимир Дяк. Опісля дітвора мала нагоду покататися на кониках, поласувати смачним обідом, який був приготовлений на вогні, взяти участь у майстер-класах, а саме в розписі пряників та виготовленні листівок.

Щиро вдячні всім хто долучився до організації даної поїздки. Цей день подарував малечі нових друзів, гарні емоції та спогади. В родинному колі вони відчули затишок, тепло і любов! Емоції та щиру радість можна переглянути на світлинах у фотоальбомі на сторінці у facebook.com.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *