Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Струмок

У прохолодному веселому лісі, серед кушів і трав, тік струмок. Чарівний, сміхотливий, жвавий. Він усіх любив і все подобалося йому. Цілими днями бавився він сонячними промінчиками, бабками і жучками. На одному із чарівніших вигинів струмка лежав камінь, дуже поважний і статечний камінь. Вельми досвідчений..

Камінь довго міркував про життя, глибоко поринаючи в роздуми про минуле і сучасне. Слід визнати струмок, дуже йому заважав. Повсякчас відволікаючи його від філософських роздумів. І одного разу, коли чаша терпіння перелилася через край, він заговорив до струмка:

-          Чому ж ти так метушишся повсякчас, – звернувся він до струмка, – від тебе тільки клопіт і жодної користі. Ти не правильно ставишся до життя. У такій метушні годі злитися з ним, осягнути всі його великі таємниці. Злитися з життям можна лише у великому смиренні і спогляданні.

-          А навіщо споглядати життя? – запитав здивовано струмок, – коли навколо так добре. Я веселюся і радію з усього, що бачу. Мені добре і я розкушую та тішуся і всім навколо радісно. Всім добре.

-          Ти надто дурний і молодий, щоб зрозуміти це. У Тобі надто багато поверхневого і ти ніколи не зможеш злитися з одним великим началом, тайною сущого.

Камінь далі лежав і думав, а струмок біг сміючись та граючи. Усе далі і далі поки не злився з одним великим озером.

«365 притч на щодень» – видавництво «Свічадо» 2013  (с)

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


+ три = 4

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>