Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Стартував проект для сиріт “Агенство винахідливих”

12 жовтня 2015 року відбувся старт спільного проекту “Центру Опіки Сиріт” разом із спільнотою “Психологи для психологів” під назвою “Агенство винахідливих”.

Зустріч розпочалася з молитви, опісля вступне слово про значення цього проекту мав п. Володимир Мартинів, завідувач сектору освітньої політики управління освіти ДГП ЛМР. Ми могли роздумувати над важливістю успішного навчання дітей в інтернатах та над труднощами даного процесу від людей, що напряму знають даний процес – це директор школи-інтернату №2 п. Андрій Закалюк та його заступник із виховної частини п. Наталя Наконечна.

Відтак о. Роман Прокопець, голова “Центру Опіки Сиріт”, закцентував увагу учасників на якості та роль волонтерів, що приходять до шкіл. Четвертим доповідачем був п. Дмитро Якимець, член правління “Психологи для психологів” із темою “Робота в команді для досягнення успіху у соціальній сфері”. І наостанок наповнення проекту “Агенство винахідливих” представила п. Софія Чопань. Вона розкрила для слухачів мету, основні цілі, психо-педагогічні особливості, тривалість проекту. По завершенні всі отримали анкету, через яку волонтери можуть долучитися до даного проекту.

Нагадаємо, в основі проекту – мотивування дітей 5-го та 6-го класу школи-інтернату №2 до навчання та до особистого прагнення пізнавати. Метою проекту є допомогти дітям навчатись самостійно, а для цього їх потрібно прив’язати любов до навчання через власний приклад. Для досягнення такої мети необхідно зібрати команду хоча б з 15 волонтерів, які змогли б двічі на тиждень проводити навчання з дітьми впродовж декількох годин. Можливо, закрадається питання чим це буде відрізнятись від уроків чи репетиторства, і відповідь віднайдемо в мотиві. Відтак ще одна ціль – створення команди волонтерів. Саме для цього і відбулась вищеописана зустріч.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *