Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Солдати з Канади проявили себе хорошими кухарями на кулінарному гуртку

“Казанок” – це знайомство з традиціями людини, родини чи, навіть, іншої країни. “Казанок” – це пізнання нових рецептів та розкриття дитячих кулінарних можливостей. “Казанок” – це місце приємного спілкування, не лише українською, під час корисної справи.

З майстер-класами на кулінарний гурток приходять люди різноманітних професій і діляться з дітворою не лише своїми улюбленими рецептами, але й життєвим досвідом. Під час приготування вихованці інтернату з цікавістю розпитують про різноманітні речі, які стосуються не тільки кухні. Цікаво малечі дізнатися, чому їхні гості вибрали ту чи іншу професію або ж хобі, бо в подальшому і вони постануть перед вибором справи, яка супроводжуватиме їх впродовж цілого життя.

Одним із яскравим прикладом були солдати з Об’єднаної Оперативно-Тактичної Групи з Канади, а особливо їхній шеф-кухар Joanna David. Вона розказала дітворі, що перш ніж готувати для солдатів їй довелося декілька років навчатися куховарити. Хочемо зазначити, що цікавим цей майстер-клас був і тим, що шеф-кухар розмовляла англійською мовою, що не стало бар’єром, а навпаки ще більше запалило спільно готувати смачні страви. Пані Joanna відкрила секрети приготування смажених курячих стегон, як правильно їх розділяти та що є основою щоб вони були смачними та апетитні на вигляд. Щиро вдячні за це урок, діти були під враженням ще довгий час.

Свої двері учасникам кулінарного гуртка відкрила ресторація «Бачевських». Дітей познайомили з професією бренд-бармена та показали пару майстер-класів приготування страв на професійній кухні. Хлопці та дівчата були у захваті від побаченого та можливість відчути себе барменом чи професійним шеф-кухаром заставило задуматися над майбутньою професією. Щиро вдячні директору ресторації Тарасу Яровому, бренд-бармену Івану Зелику і кельнеру Олегу Середніцькому, сьому колективу ресторації «Бачевських», Тетяні Кицмей за організацію навчань.

З майстер-класом до дітей в школу-інтернат №2 завітала п. Марії Фінів, голова Організації Українських Жінок (ОУЖ) у Великій Британії. Пані Марія поділилася цікавим і простим рецептом британської страви “Йоркширський пудинг”. Дітям було дуже цікаво готувати, спілкуватися і смакувати нову страву. Під час приготування діти ділилися своїми уміннями. Неочікуваним сюрпризом було те, що салат, який мала гостя приготувати з дітворою, вони самостійно зробили, без найменшої підказки.

Кожен майстер-клас приносить нові та пізнавальні знання, відкриває можливість попробувати себе в ролі шеф-кухаря та можливість зрозуміти дитині чи це майбутня професія чи захоплення. Щиро вдячні усім за Ваш вклад та жертовність!

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Один коментар на “Солдати з Канади проявили себе хорошими кухарями на кулінарному гуртку

  1. […] будинків сімейного типу завітали з вертепом в ресторацію «Бачевських», який підготувала волонтер ЦОС. Дана реставрація […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *