Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Рух і поступ (20 квітня)

Один літній чоловік мав дуже слабке здоров’я. Одного разу він почув, як Бог наказує йому, штовхати величезний камінь на своєму подвір’ї. День у день, місяць у місяць, рік у рік штовхав він цей камінь. Настав день. Коли сатана прийшов до нього і спитав наскільки далеко він пересунув камінь, штовхаючи його щодня.

-          Ні на дюйм, – відповів старий, – я взагалі його не зсунув.

-          Ну ти і невдаха, відповів йому диявол. Бог ніколи не казав штовхати цей камінь, якби він повелів би це тобі, то ти давно би зсунув його з місця.

Старий подумав над тим, що сказав йому диявол і звернувся до Бога з питанням чому він продовж багатьох років штовхав камінь, але так і не зсунув його.

-          Я ніколи не казав тобі зсунути камінь, – мовив Бог, – але тільки просив його штовхати і поглянь як завдяки цьому послухові ти змінився. Ти був таким слабим і хворим, коли отримав від мене наказ, а тепер ти сильний і здоровий. Ти дуже змінився, можливо ти не міг би пересунути камінь, але це можу зробити я і своїми зусиллями ти вправлявся у вірі.

Чи був у тому, що він робив – ні. Чи був поступ – так. Не плутаймо рух з поступом у своєму житті, вони можуть відбуватися одночасно. Тільки через те, що ми не бачимо руху не думаймо, що немає поступу.

«365 притч на щодень» – видавництво «Свічадо» 2013  (с)

Джерело: Оранта

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


+ два = 6

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>