Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Різдвяна школа із дітьми з тернопільських інтернатів

10-12 січня 2014 року волонтери «Центру Опіки Сиріт» провели «бомбезні» вихідні із тернопільськими діточками.

Ви спитаєте чому? А найперше тому, що віднайшли у них своїх нових друзів та знову змогли пережити Різдвяну зустріч.

За цих декілька днів ми бачимо цікаві переміни: діти не просто позбуваються якихось бар’єрів у відчуттях чи у поведінці, але приймають нас так, якби знали вже багато років. Тоді ти розумієш, що Різдво є часом чудес. І тому те, що ми бачили, було нашим маленьким чудом…Буквально за два дні, коли ми запитували чи хочуть вони повертатись звідки приїхали, то почули, що «ні», а навіть діти думали, чи залишитись ще на декілька днів, ще хтось інший із них пропонував нам їхати разом із ними до Тернополя!

Ви запитаєте чому це сталось? А тому, що ми були поряд! Ми зустрічалися із ними з самого ранку та супроводжували їх до пізнього вечора, ми молилися з ними, ми їли з ними, ми сміялись, жартували, бавились, творили… і все із ними разом. Кажуть, що будь-яку справу пізнають по плодах: їхня радість та щастя – це наша перемога.

І хоч ми були одними із ініціаторів даної Різдвяної зустрічі, та все ж заслуга у такому доброму результаті належить й багатьом іншим особам, що допомогли у здійсненні та проведенні різдвяної школи: це оо. редемптористи, що гостинно прийняли нас у своєму монастирі;  гурт «Sometimes», Етно-гурт «Ойкумена», що створили для нас цілу концертну програму; це пан Іван із дружиною, що приготували для нас солодкий сюрприз: шоколадний фонтан; персонал піцерії «Celentano», що провели для дітей майстер-клас із творення піци та ін. Все це допомогло нам стати однією великою родиною, а це не мало!

Попри усе це ми мали ще й багато інших цікавих дійств. В суботу опісля метушливого поселення та знайомства тернопільчани зробили власними руками багато різдвяних відкриток, які згодом стали подарунками на недільному концерті; переглядали різдвяні фільми. У неділю встигли познайомитись із давніми та цікавими пам’ятками міста Львова. А відтак уже перед від’їздом відвідали вже вищезгаданий майстер-клас у піцерії. Надіємось така зустріч із різдвяним Львовом залишиться надовго у великих серцях маленьких тернопільчан!

Тарас Мисяковський

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


9 × два =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>