Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

“Різдвяна школа 2015″. День другий: ангели

В НРЦ “Мрія” продовжується духовна дорога сиріт до Вифлеєму в рамках щорічної акції “Різдвяна школа”.

4 січня 2015 року темою дня була “святість”, а сповнюють її у різдвяний час ангели Божі. Тому більша увага в іграх з дітьми була присвячена ангелам і місії, котру вони виконують.

Після традиційного початку – Святої Літургії, дітям продемонстрували мініатюру про двох ангелів. Один із них старший та вже досвідчений, а інший – ще зовсім малий та лише вчиться щиро молитись до Бога і вірно Йому служити. Таким чином, вустами допитливого малого янголяти діти дізнались про силу молитви, про те, як і чому люди себе так по-різному поводять у земному житті, а також про те, як ангели являлись пастушкам і мудрецям в часі народження Божого дитятка. Опісля малеча розмальовувала зображення ангеликів.

Завтра буде продовження “Школи”, а це означає, що на дітей знову чекають сценка, ігри, майстер-класи та хороший час, проведений разом із волонтерами руху “Руки Допомоги”.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


5 × шість =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>