Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Реколекції для волонтерів місії «Центр Опіки Сиріт»

19-21 грудня 2014 року волонтери руху «Руки Допомоги» при місії «Центр Опіки Сиріт» мали можливість духовно відновитись під час триденних реколекцій на тему: «Бог є світло і нема в Ньому ніякої темряви» (1 Ів. 1:5).

Організували цю духовну віднову капелани Центру. Реколектантом була сестра Наталя Коромець. Під час реколекцій молодь роздумувала над такими темами, як: Божа любов до кожного з нас особисто та Його благодать у нашому житті. «Кожен із нас є дитиною, улюбленою Богом і Його любов від нас ніколи не відступить», – ділилась с. Наталя.

Далі науки продовжились роздумами про гріх, що порушує гармонію любові у нашому житті; про прощення: «простити – значить зрозуміти» та важливість перестати бути «царем» свого життя і віддати його у руки Господа. Заключною була наука про спасіння і важливість наслідування Христа у своєму житті; про Різдво – час, коли Ісус знову і знову рождається, щоб навчати нас та повести праведною дорогою до Царства небесного.

Також волонтери мали змогу поспілкуватись із братами та отцями-монахами з монастиря св. Альфонса, в реколекційному домі якого вони проживали.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *