Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Програма Наставництва для дітей героїв АТО

26-27 грудня 2014 року на базі Львівської освітньої фундації відбулось навчання для учасників програми наставництва “Соціальний ментор”. НаставництвоПрограма спрямована на підтримку та супровід дітей, чий батько загинув або постраждав в АТО.

Програма функціонує за зразком всесвітньої програми “Старший брат – Big brothers” і передбачає допомогу зі сторони наставника дитині, яка опинилася у складних життєвих обставинах.

Навчання для наставників проводили досвідчені психологи та практики з Комісії УГКЦ у справах Родини по програмі організації “Одна надія”. Також були запрошені представники організації “Допомога дітям героїв”, які поділились досвідом роботи з дітьми та сім’ями, які постраждали під час АТО.

На зустріччі був присутній капелан Центру Опіки Сиріт, – отець Роман Прокопець, який розповідав про роль церкви в цьому питанні, що церква на даний час робить у цьому питанні, що важливим пунктом у наставництві є Бог, як Істинний Батько і наставник.

Окрім того о.Роман домовився про подальшу перспективу співпраці у допомозі сім’ям героїв, щоб вони не залишались сам на сам з бідою і що головне не були у ближчому часі забуті.

 

Хто такий наставник?

Наставник - це волонтер, за яким залишається простір шляхів внесення різноманітності у життя дитини, він вільний обирати механізми та способи роботи з дитиною, при цьому постійно спостерігаючи за її реакцією та зворотнім зв’язком.

Наставник”, інакше “Старший брат” (“Big brother, Big sister”) покликаний захистити дитину у кризовій ситуації від диструктивних чинників, відволікти від побутових турбот, створити умови для  корисного дозвілля, а також забезпечити відчуття довіри через регулярне спілкування.

Як працює програма Наставництва для дітей героїв АТО?

Програма передбачає роботу у таких напрямках:

- Освітній (допомога дитині у виконанні домашнього завдання, відвідування гурткових занять тощо);

- Дозвіллєвий (проведення часу разом, відпочинок, прогулянки, візити у кінотеатри, театри, цирк, спорт тощо);

- Охорона здоров’я (консультації психолога).

 

 Можливо, дитина героя чекає саме на Твою підтримку!

Медіа-Центр ЦОС  за матеріалами Львівської освітньої організації

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


вісім + 8 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>