Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Проект “Наставництво” шукає друзів для дітей-сиріт

Поки діти-сироти з інтернатів на канікулах відпочивають в літніх таборах, Комісія Родини УГКЦ шукає наставників, які могли б з вересня розпочати на Львівщині працю з дітьми. Про це повідомила Керівник програм з питань сирітства Комісії у справах родини Марія Саквук.Наставництво

За 4 роки дії проекту наставництва Комісії Родини УГКЦ багато дітей-сиріт Львова, а також діти з Дрогобича та Червонограда мали нагоду зустрітися з новими друзями – наставниками. Для багатьох з них наставник – це друг, вчитель, тренер, помічник. В усіх випадках – це важливий дорослий в житті дитини, який “не зрадить”, який знаходить час на регулярні зустрічі з дитиною, який вислухає дитину, порадіє чи посумує з нею, проведе її в доросле життя.

Хоча проект діє вже кілька років, але потреба в наставниках лише зростає. Бачачи як до одних дітей-сиріт в закладі приходять наставники, інші діти теж просять знайти для них старшого друга.

“В нашому проекті у Львові залишається без наставників ще багато дітей, а особливо багато хлопців 10-14 років. Вони особливо потребують прикладу чоловіків. Якщо Ви готові один раз на тиждень присвятити 2 години підліткові, поговорити з ним, подивитися спільно кіно чи пограти у футбол – тоді ми з радістю чекаємо на вас”, – кажуть організатори.

У Львівській області найбільша школа-інтернат розташована в м. Червоноград. Діти з цього закладу вже давно чекають на наставників. На жаль, знайти людей, готових товаришувати з дитиною, в цьому місті досить непросто. Тому проект наставництва Комісії Родини УГКЦ також звертається до всіх небайдужих допомогти знайти добрих, щирих і готових прийти на допомогу людей, які проживають в м. Червоноград або в околиці міста.

Координати у Львові:

0676741986 Марія Саквук
0673575625 Олена Карачева

Червоноград:

0680024040 Оксана Ткач

Або ж пишіть на Фейсбук: Наставники Львівщини

Джерело: Дивенсвіт

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


1 × = три

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>