Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Проект “Купи зустріч…” на підтримку сиріт

Активісти запустили проект “Купи зустріч…”, кошти від якого направлять на підтримку дітей-сиріт та армії.

Благодійний проект “Купи зустріч – допоможи тим, хто потребує”, стартував 5 листопада і триватиме до 5 грудня. Кошти, виручені від “продажу зустрічей”, активісти обіцяють у пропорціях 50/50 направити на потреби дітей-сиріт та закарпатських військових, задіяних в АТО.

Проект “Купи зустріч – допоможи тим, хто потребує” під гаслом “Не питай, що країна зробила для тебе, спитай себе, що ти зробив для країни” закарпатські активісти запустили 5 листопада у соціальній мережі Вконтакті.

Це – щорічний благодійний аукціон зустрічей, за підсумками якого активісти на зібрані в ході проекту кошти допомагають дітям-сиротам відчути новорічні свята.

“Однак, цьогоріч, у зв’язку із військовою спецоперацією ЗС України з протидії путінсько-шовіністичному імперіалізму, ми розпочали акцію по збору коштів на найактуалніші потреби війська, а саме наших закарпатських бійців. Не дивлячись на сильний волонтерський рух поза межами нашої акції, вирішили популяризувати благодійні внески саме для армії у форматі акції”, – повідомляють адміністратори тематичної спільноти.

Інформують, що адресність зібраних коштів визначатиметься по завершенні акції, разом з тим, зазначають, що наразі вже вирішено: “зібрані кошти підуть 50/50 – 50% для дітей-сиріт та 50% від зібраних коштів для наших воєнних”.

По закінченні акції її організатори обіцяють оприлюднити детальний фінансовий звіт. Триватиме аукціон з 5 листопада до 5 грудня. Стати учасником акції може будь-хто бажаючий – або у якості “лота”, або як покупець.

Правила класичні: “лоти” надсилають свої фото із короткою інформацією, які затим розміщають в альбомах. Покупці, своєю чергою, при бажанні зустрітись із тим чи іншим “лотом”, роблять ставки.

Джерело: zakarpattya.net.ua

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


вісім − 7 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>