Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Напрямки праці волонтерів руху “Руки Допомоги” та відповідальні за них:

Марта Щур. Відповідальна за розповсюдження інформації на сайті “Центру Опіки Сиріт”, а саме за переклад матеріалів на польську мову.

Слободян Устина. Потреба у постійному літургійному та церковному співі у інтернатах на свята, акції, події та посеред буденних днів, що дає нагоду дітям не лише приступати до Бога через Його Святі Тайни, але й через красу духовного співу. Обов’язком  відповідального волонтера є подбати про те, щоб був забезпечений спів у вищезазначені дні або своєю присутністю, або іншого волонтера.

Шп’єлик Роман. Проведення та програма для друзів та гостей “Центру Опіки Сиріт” (тернопільські інтернати, діти з Лівчиць). Контакт з даними особами, детально розписаний план заходів, необхідного інвентаря. Обов’язок: 17-18 вересня приїзд дітей сиріт із Тернополя (30-40 осіб) + Програма
Звітність щодо проведеної акції чи зустрічі.

Макота Христина. Іконописна школа для дітей з інтернату №2. Написання ікон для каплиці інтернату та здобуття навичок малими іконописцями. Обов’язком волонтера є координація зустрічі з двох сторін. Волонтер стає певним “мостом” зв’язку між майстрами іконописцями, дирекцією інтернату та дітьми. Волонтер повинен пильнувати, щоб зустріч відбулася. Щотижнево контактувати із двома сторонами та нагадувати про зустріч. Мати перелік необхідних речей чи інвентаря для дітей.

Бурда Оля. Психологічний тренінг для волонтерів, опісля якого волонтери будуть практично застосовувати набуті навички, мотивуючи дітей до навчання. Обов’язком волонтера є зібрати ініціативну групу (2-3 осіб), котра б (бажано) мала педагогічні, репетиторські, психологічні навики, які в подальшому хоче розвивати. Пильнувати, щоб дана група була присутня на 5-6 тематичних зустрічах (жовтень) і вже з цим приходила в інтернат (листопад). Дві зустрічі на тиждень упродовж місяця.

Наконечна Наталя та Семчук УлянаПроект “Свій до свого”: навчання та виховання дітей молодших класів учнями 10-го та 11-го класу даної школи-інтернату.
В такий спосіб діти самі стануть волонтерами одні для одних, шануючи одне одного, спілкуючись між собою. Обов’язок: залучити декілька волонтерів, щоб:
а) скласти програму навчання;
б) стабільно приходити до дітей;
в) плекати в дітей любов до пізнання та ділення досвідом.

Іванів Наталя. Проект “День іменинника”: щомісячна акція творення свята для дітей, в яких упродовж місяця були іменини чи день народження. Залучити у даний проект інші інтернати (поділитись досвідом).

Розпрацювати програму проекту на півроку.

Гринда Андрій. Свято Миколая та Різдвяний вертеп. Розпрацювати чи написати сценарії до даних свят та поступово проводити підготовку до них (підбір декорацій, костюмів, репетиції).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *