Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Президент України підписав Закон “Про внесення змін до Закону України “Про освіту”

6 липня 2017 року президент України підписав Закон “Про внесення змін до Закону України “Про освіту” щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг” (№6437).

Вивчаючи проблеми вихованців інтернатних закладів, ми прийшли до висновку, що до 80% дітей можуть мати особливі потреби. Дуже часто саме через них дитина опиняється в таких закладах.

Зараз багато говорять, що діти, батьки і вчителі не готові, аби у їхньому класі навчалася дитина з особливими потребами. Ця “готовність” – лише питання часу!

Але сьогоднішній крок є переломним в розвитку інклюзії, адже зараз з’явилось законодавче підґрунтя, нормативна база та окрема субвенція, яка щороку буде зростати – це чудовий фундамент для того, щоб кожна дитина з особливими потребами мала доступ до освіти в дитячому садочку та школі і найголовніше – могла жити в сім’ї і бути щасливою.

Дуже дякую голові благодійного Фонд Порошенка Марині Порошенко, адже знаю, скільки зусиль вона особисто доклала, щоб інклюзія в Україні розвивалась, щоб діти з особливими потребами жили повноцінним життям і знаю, що ці діти живуть у Вашому серці!

*Ознайомитись з Законом можна за посиланням – http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_2?id=&pf3516=6437&skl=9

Джерело: facebook.com

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *