Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Порятунок від бурі

Страшенна буря розгулялася на морі. Неподалік від берега, борючись із хвилями маленьке судно подавало сигнал біди. За мить відчалив рятівний човен на допомогу судну, що мало от-от загинути. Але спроби рятівників перемогти хвилі і доплисти до корабля були марні.

-          А що хлопці, чи не повернутися нам назад? – запропонував боцман, – Який сенс нам йти на неминучу смерть? Видно, не перемогти нам нині моря. І судно, і люди вже, напевне, погинули і їх не врятуєш.

-          Зачекай, – заперечив один із матросів, – там у порту я бачив кількох жінок, які молилися за тих, що гинуть. Хоч я і не хто зна християнин, але вірю, що Господь чує молитви. І мені здається ми мусимо і можемо врятувати від смерти хоч когось одного.

Відважна промова матроса надихнула його приятелів. І з новою силою вони рушили вперед. Судно, очевидно, затонуло: його не було видно на поверхні моря, але попри люті хвилі і явну небезпеку відважні люди змогли підняти спершу одну людину, потім іншу і загалом – вісьмох людей.

Усю команду затонулого судна було врятовано.

Віра у те, що Господь чує молитву, дає силу цій молитві, а також силу виконувати наш обов’язок, хай який він трудний і важкий.

«365 притч на щодень» – видавництво «Свічадо» 2013  (с)

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


6 + три =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>