Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Погляд на життя (30 квітня)

Вирішив один чоловік побудувати дім. Спершу він викопав глибоку яму під фундамент. У нечасті хвилини відпочинку видно було йому тільки хмари в небі і ноги людей, які ішли зовсім поряд.

Коли фундамент був готовий, чоловік почав зводити стіни першого поверху. Тепер він стояв на землі, а під час відпочинку, міг дивитися в будь-який бік. Та й видно було йому  відти набагато більше від того, що міг він роздивитися досі.

Що вище виростав дім то далі чоловік міг зазирнути. З другого поверху чоловік міг бачити майже всю вулицю. А з третього сусідню. І коли чоловік вибрався на дах будинку, то побачив ціле селище -  всі будинки, вулиці, провулки. Видно йому стало і те, куди і чому поспішають вулицям люди.

Так само міняється уявлення про світ, що оточує нас. У немовлячому віці помічаємо небагато, а те, що бачимо часом не спроможні правильно оцінити. Дорослішаючи і навчаючись ми здобуваємо дедалі більше знань. Щороку світ, який нас оточує стає більшим і складнішим.

Що вище підносяться вгору стіни нашого то різноманітніше постає перед нами довколишній світ. При погляді з висоти стає незначним те, о нам було видно з першого чи другого поверху. Деталі розпливаються, усе меншає.

З якого поверху дивитеся на життя ви? Чи не занизько сидите, розглядаючи лише дрібниці? І чи не за високо ви вилізли, втрачаючи із поля зору багато речей.

«365 притч на щодень» – видавництво «Свічадо» 2013  (с)

Джерело: Оранта

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


− чотири = 5

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>