Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Подарунок святому Миколаю

Вчора, 19 грудня, для волонтерів “Руки допомоги” був дуже насичений подіями день. Листи від МиколаяАдже о 15:00 відбулось театральне дійство для дітей з інтернату у Брюховичах, під назвою “Подарунок Святому Миколаю“, підготоване волонтерами руху “Руки Допомоги” при місії “Центр Опіки Сиріт”.

А уже ввечері, о 19:00, сам Миколай завітав у кав’ярню “Black coffe” до усіх волонтерів. Програма вечора зберігалась у таємниці для усіх, і містила у собі низку приємних сюрпризів. Розпочалось усе “перекличкою” волонтерів з їхніми характеристиками. Так наші ангелики допомагали Миколаю роздумувати, хто на що заслужив) Далі – спільний перегляд веселого відео, за що дуже дякуємо нашим волонтерам-операторам та волонтерам-артистам.

Потім дійство продовжились врученням подарунків за найоригінальніші листи до Миколая. У цій номінації перемогли Іра К. та Катя К. – за що отримали офіційне почесне звання “ВОЛОНТЕРА” та футболку “Руки допомоги”. Опісля Миколай незабарився з подарунками для усіх решти волонтерів – усі отримали горнятка волонтера з емблемою Центру Опіки Сиріт. Домовились, що тепер будемо його завжди зі собою возити). Звісно, не обійшлося, без мандарин та цукерків.

Так як, під час цього 2013 року, у волонтерській сім’ї відбулиcь неодноразові поповнення, то Миколай не забув і за дітей волонтерів – цього року таких у нас аж 11-ро хлопчиків і дівчаток. Одна з них завітала на зустріч, і була приємно вражена подарунком-мавпочкою. Усім решта подарунки передали додому).

Усі діти, які отримали подарунки сьогодні, та діти з багатодітних сімей вчора, отримали лист від Миколая ручної роботи, за що дякуємо нашій Любі М.

П.С. Більше фото очікуйте згодом на наших сторінках у соц. мережах –  vk та facebook.

Медіа-Центр ЦОС

сценкасценказустріч волонтерівЛист від Миколая

Дізнавайтесь про нові статті по Email

5 коментарі(-ів) на “Подарунок святому Миколаю

  1. […] театральне дійство для дітей з інтернатів під назвою “Подарунок Святому Миколаю“. Опісля усі […]

  2. […] of ecological college prepared a theatre performance for  institutionalized children entitled “Present for Saint Nicolas”. Later on all children got the gifts and  handmade letter from Saint […]

  3. […] Катю можна привітати з новим “підвищенням” – вона тепер відповідальна за театральний напрямок волонтерського руху. (Нагадаємо, до дня св. Миколая, волонтери поставили виставу “Подарунок святому Миколаю“) […]

  4. […] Усіх людей, котрі допомагали Святому Миколаю з подарунками, з листами чи з “Різдвяним кошиком”, запрошуємо на знайомство з дітьми. Яке відбудеться 15 грудня, у середу, у гарнізонному храмі Петра і Павла (вул.Театральна, 11), початок о 17:15 – Акафіст до Святого Миколая, о 18:00 у СЗШ №62 (вул.Театральна, 15) розпочнеться вистава “Подарунок Святому Миколаю“. […]

  5. […] о 18:00 у СЗШ №62 (вул.Театральна, 15) розпочнеться вистава “Подарунок Святому Миколаю“. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *