Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Соціальне життя

Підсумок першого туру чемпіонату з міні-футболу «Копа»

15 жовтня 2014 року у Львові стартував чемпіонат з міні-футболу серед дітей-сиріт.

У першому турі взяли участь 4 команди: «Авангард» (Журавно) – «Леви» (Милятин), «Форвард» (Винники) –  «Сила» (Брюховичі).

Поєдинок «Авангард»- «Леви»завершився фантастичною перемогою команди «Леви» та поразкою для команди «Авангард».

На першій же хвилині леви забивають перший гол в ворота суперників, згодом той же гравець під №10 на 3 хвилині знову завдає удар. На 9 хвилині гравець під №7 команди «Авангард» реалізував пенальті. Загалом І тайм завершився рахунком 6:2 на користь «Милятину».

У другому таймі «Авангард» більше атакував, однак в атаці не «клеїлось», як наслідок – перемога «Милятину» з рахунком 8:3.

Головною дійовою особою команди  був гравець під №10, який в підсумку у ворота суперників забив 7 голів.

Блискавичну і незабутню гру продемонструвала команда «Форвард», яка змагалась з командою «Сила». «Форвард» навіював  жах на суперників, своїм вмінням і високим рівнем підготовки під час поєдинку. У першому таймі, не докладаючи великих зусиль, «форвардці» розгромили команду суперників і завершують його з рахунком 13:0.

Другий тайм відзначився травмою гравця під №3 та жовтою карткою гравця під номер №5 команди «Сила». У підсумку – рахунок 23:0 на користь форвардців.

Запам`яталися своєю грою гравці з команди «Форвард», а саме: гравець під №7, який забив 5 голів у ворота суперників, та №10, який забив 6 голів.

На завершення хочеться побажати команді «Сила» перемог та зусиль в подальших іграх.

Нагадаємо, другий тур з міні-футболу «Копа» серед дітей-сиріт відбудеться 22 жовтня 2014 року о 15:00. Змагатимуться знову 4 команди, тож бажаємо їм успіху і чимало забитих голів.