Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Останнє в цьому році заняття іконописної школи

Іконописна школа

У середу, 24 грудня 2014 року, у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла відбулось останнє заняття в цьому році у Школі іконопису при місії Центр Опіки Сиріт.

“Продовжити роботу над іконами діти матимуть змогу уже після різдвяних свят. До нас у гості завітали журналісти з каналу ТРК Львів, щоб зняти репортаж. Результат можна буде глянути у неділю о 13:30 на вище згаданому каналі”, – розповідає на своїй сторінці у facebook Анастасія Дякун, координатор іконописної школи.

Довідка. Іконописна школа функціонує завдяки вдало проведеному напередодні з дітьми-сиротами та відомими художниками проекту “Мистецтво заради дітей”. Їх спільні роботи були реалізовані на благодійному аукціоні, а за вилучені кошти закуплені необхідні матеріали.

Впродовж трьох місяців, щосереди та щоп’ятниці, діти збиратимуться у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла для освоєння мистецтва іконопису. Учасниками першого курсу школи стали діти зі шкіл-інтернатів міста, а також сироти, які вже знайшли свої родини.

Навчання дітей веде іконописець Андрій Майовець – випускник іконописної школи Українського Католицького Університету “Радруж”. Координатор школи від Центру опіки сиріт – Анастасія Дякун.

Джерело: Капеланство.info

Фото: Анастасія Дякун

Іконописна школаІконописна школаІконописна школаІконописна школаІконописна школаІконописна школа

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


− сім = 1

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>