Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Ось і літо, ось і радість

У понеділок, 22 червня 2015 року, волонтерський рух “Руки допомоги” при місії “Центр Опіки Сиріт” відвідав дітей-сиріт, що відпочивають у таборі у селі Дубина, Сколівського району.

Оскільки діти є вихованцями різних інтернатів Львівської області, метою спільного проведенння часу було створення можливості ближче познайомити дітей між собою та з волонтерами.

Ігри на знайомство, естафети, творчі забави – все це допомогло за короткий час знайти спільну мову з дітьми. Діти різної вікової категорії напрочуд швидко стали однією командою. Погодні умови змінювались часто. Сонце діти викликали за допомогою веселих бансів. Саме за допомогою них діти і волонтери відчували себе вільно і невимушено. Із появою сонця розпочались активні ігри, у яких кожна дитина мала змогу проявити свої здібності. Всі були переможцями і звісно ж отримали подарунки.

Завершальною частиною програми була Божественна Літургія. Велику радість у вже сформованій спільноті принесла спільна молитва. Багато дітей приступили до Святих Тайн. Довго волонтери прощалися з дітьми, адже як діти так і волонтери залюбки ще б побавились і поспілкувались.  На прощання діти запросили волонтерів угості. Тому в майбутньому волонтерський рух “Руки допомоги” ще не раз залюбки навідається до дітей.

Устина Слободян

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


− 7 = два

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>