Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Нельсону Манделі – 95 років

Сьогодні, 18 липня 2013 року, лауреату Нобелівської премії миру та палкому захиснику дітей Нельсону Манделі виповнилось 95 років.

У 1995 році Фонд Нельсона Мандели запустив кампанію “Say Yes” – безпрецедентний рух з поліпшення і охорони життя дітей. У 2004 році ця видатна постать та ЮНІСЕФ розпочали кампанію з популяризації освіти, особливо для дівчаток, сиріт і людей, що живуть в умовах крайньої бідності. Зокрема, будучи президентом, Мандела запровадив обов’язкову освіту для африканських дітей віком 6-14 років та безкоштовне харчування для 3,5-5 мільйонів школярів.

Що цікаво – серед численних нагород політика є й українська відзнака – Орден князя Ярослава Мудрого 1 ступеня (Україна, 1998 рік).

Діла цієї людини – справжня гідність та історія боротьби і добра. Бажаємо, щоб здоров’я ювіляра дозволило йому продовжити цю історію добрих справ.

Фото: www.boyko.ru

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


+ сім = 15

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>