Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Небачений звір (7 лютого)

Учені ентузіасти дуже прагнули знайти якусь нову невідому тварину. Вони виїжджали в гори, шукали там сліди і збирали різноманітні відомості у місцевого населення.

І від мешканців одного невеликого селища, розташованого у далекі глушині, вони почули. що в околиці блукає чудернацька істота. І справді, на стежках почали з’являтися дивні сліди, а вночі було чути, як хтось бродить на схилах гір.

Чутки про ці події дійшли до міста. Безліч цікавих їздили на літо в гори. Відкрилися готелі, до селища проклали дорогу. У наукових журналах регулярно публікували звіти про пошук невідомої тварини, хоча ніхто так і не зміг знайти її. Поступово невелике гірське селище перетворилося на курортне містечко. І тільки старожили посміхалися: «Такої тварини тут немає і ніколи не було. Завдяки тому, що ми вправно підробляли її сліди і поширювали про неї чутки, наше селище стало квітучим курортом».

Так і в житті: те, що вабить нас, часто виявляється пустим.

«365 притч на щодень» – видавництво «Свічадо» 2013  (с)

Джерело: Оранта

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


+ 6 = дев'ять

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>