Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Наш кораблик вже близько своєї «ПриСтані»!

За бортом корабля вже відзнято фільми-ролики на три притчі, які діти переробили на сучасний лад.

Три екскурсії: екскурсія «Таємною аптекою», де кожен дізнався секрет, як стати таємним аптекарем; екскурсія на львівському телебаченні ТРК «Львів», чудові та не забутні враження залишилися в кожного з дітей, вони спробували себе в ролі ведучих та побачили весь процес підготовки до новин; екскурсія в управлінні МНС, що на вул. Підвальній, ми мали змогу разом з дітьми послухати, як рятувальники рятували та гасили пожежі, чим же вони добиралися до місця надзвичайних ситуацій колись та мали змогу це порівняти з сучасними можливостями. Кожен себе відчув в ролі рятівника, одягали каски, сиділи за кермом пожежної машини та запитували, цікавились в самих рятівників, чим вони керувались і чи не страшно, коли обирали для себе таку професію. Дітям сподобалось, а головне, що вони зрозуміли, що з вогнем жартувати не можна.

Крім цього, ми відвідали Шевченківський гай, де козак Мирослав з «Козацької слободи» поділився з нами секретами варіння справжнього кулешу! Смачний він був!!! Діти мали змогу відчути себе трішки козаками, кожен тримав справжню шаблю в руках!

Без спорту нікуди!!! В нас розпочалися Олімпійські ігри на «ПриСтані». Відкриття стартувало з розподілу дітей на країни: Італія, Франція та Англія, коли кожен витягнув той чи інший прапорець своєї країни, розійшлися по свої групах. Кожна команда мала виконати кілька завдань:

1) послухати розповідь волонтерів про кожну країну, назвати кілька найвизначніших місць, показати їх на малюнках;

2) вивчити по 5 слів на мові країни, в якій вони опинилися;

3) назвати свою команду, розмалювати плакат та вибрати ті малюнки, які є в їхніх країнах.

Офіційне відкриття розпочалося з виносу олімпійського вогню та представлення кожної країни. Самі ж ігри відбувалися на стадіоні, де кожна команда мала за мету пройти 5 естафет. Дітям надзвичайно сподобалось, особливо популярним була мука, в якій діти без допомоги рук мали знайти цукерку) Було насправді весело.

Звичайно, що весь час все розбавляли бансами, які діти охоче танцюють.

Майстер-класи! Куди ж без них, руками щось ліпити завжди цікаво. Ми розмальовували за допомогою піпеток картинки, ліпили з полімерної глини, малювали відкритки та писали на них слова підтримки нашим солдатам, які зараз захищають нашу рідну землю. Ці малюнки та вироби з полімерної глини, а це зазвичай були сердечка синьо-жовтих кольорів, ми передали в зону АТО. Діти з великим запалом творили ці шедеври, насправді шедеври! Надіємось, що ці дитячі вироби підбадьорять їх.

А кораблик вже дуже-дуже близько допливає до своєї останньої зупинки. Попереду ще закриття олімпійських ігор, останній майстер-клас та прощальний пікнік з дітьми до наступного літа.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


п'ять − = 1

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>