Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Найвеличніша річ (19 квітня)

Колись давно жив один дід. Жив він у старому храмі, до того храму приходили бавитися діти. Одного разу, коли найпустотливіший хлопчик бавився на приступцях храму. До нього прилетіло три горобці. Перший горобець сказав:

-          Найвеличніша річ у цьому світі – сонце. Завдяки сонцю наш світ такий прекрасний. Але люди, що звикли до його світла – сприймають сонце як щось звичайне.

Почувши це другий горобець сказав:

-          Найнайвеличніша річ у цьому світі – це вода. Без води немає життя. Але люди, що звикли до її повсюдності, приймають її як належне.

І врешті решт, заговорив третій горобець.

-          Те, що казали ви, правда, сонце і вода – чудові дари, але найцінніше на землі – повітря. Люди його щедрості, навіть не помічають, а без нього ми би погинули.

Вислухавши розмову горобців хлопчик замислився. Він ніколи не відчував до вдячності повітря. Води та сонця. Він побіг до діда і розповів про почуте. Його засмутили маленькі пташки – виявилися мудрішими за людей. Дід усміхнувся і сказав.

-          Вітаю тебе з великим відкриттям. Ти кажеш правду. Люди забули про найважливіше в житті. Але всі їхні помилки можна пробачити, якщо вони навчаться любові. Любов – це дорога до Бога. Завдяки любові люди прощають одне одному, сприймають одне одного, творять прекрасний світ.

«365 притч на щодень» – видавництво «Свічадо» 2013  (с)

Джерело: Оранта

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


два × 5 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>