Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

На Євробачення прямують монахині, котрі працюють із сиротами

У півфінал відбору до Євробачення на Мальті потрапили монахині, котрі працюють із сиротами.

У мальтійському півфіналі конкурсу Євробачення візьмуть участь шість монахинь-уршулянок. Вони виконають пісню, яка розповідає про їх роботу з сиротами в яслах міста Сліми.

Пісня називається «Люби і відпусти», вона увійшла у 48 відібраних для півфіналу пісень. Всього було представлено 134 композиції.
«Спочатку ми вважали, що недоречно монахиням брати участь у Євробаченні, що нам там не місце. Але потім ми подумали – а чому ні? Ми робимо це заради Церкви і заради дітей, яким ми допомагаємо», – розповіла сестра Міхаела виданню Times of Malta.

Монахині працювали над цією піснею з серпня і репетирувала після Меси і в процесі догляду за дітьми. «Було важко, ми ж не професіонали, але ми приділяли цьому час скільки могли», – розповідає сестра Меделін.

Вони отримали дозвіл на участь у конкурсі від архиєпископа Поля Кремона, який сказав їм слідувати пораді Папи і проповідувати світу.

«Тепер, коли це насправді відбувається, хочеться вщипнути себе», – зізнається сестра Міхаела.

До групи входять, крім сестер Міхаели і Меделін, сестри Моніка, Рита, Клавдія і Деніз. З 48 відібраних пісень залишиться 20. Півфінал відбудеться 21 і 22 листопада.

Раніше монахині вже виконали пісню:

Джерело: dyvensvit.org

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


два × = 4

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>