Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Миколай завітав у сім’ї “Центру Опіки Сиріт” (ФОТО)

Сім"я отця Романа

17-19 грудня 2014 року святий Миколай завітав у гості до сімей, якими опікується соціальний відділ “Центру Опіки Сиріт”.

Серед них – багатодітні та малозабезпечені сім’ї, випускники Червоноградського інтернату, сім’ї, в яких батько служить у зоні АТО, діти, які виховуються опікунами та живуть у прийомних сім’ях (проект ЦОС “Духовний світ дитини”).

Волонтери-помічники Миколая передали подарунки дітям за листами, які вони писали до святого, а також різдвяні кошики. Більше за будь-які слова розкажуть щирі усмішки дітей (дивіться на фото) від зустрічі з самим Миколаєм та від отриманих подарунків, про які малеча так мріяла.

Також волонтери не забули і про дітей отців-капеланів – о. Романа Прокопця та о. Тараса Мирки, а також волонтерів, у яких вже також є свої діти.

Принагідно висловлюємо щиру вдячність усім благодійникам та людям доброї волі, Львівській Міській Раді, які долучились до свята та придбали подарунки.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


7 − = один

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>