Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Мрії збуваються – Ukraine is the new World Champion!

28-29 липня 2018 року на стадіоні Легія відбувся VI Світовий кубок з міні-футболу Hope for Mundial, в якому взяли участь 28 країн світу. Цього року Україну представила футбольна команда “КОПА”, якою опікується місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ.

За жеребкуванням команда з України потрапила у групу А з такими командами: Угорщина, Португалія, Франція, Йорданія, Тайланд, Росія. Напруженість нависла над нашою командою, бо вихід до ¼ пророкували Росії та Франції, зважаючи на досвід минулих років.

Але на початкових секундах першого матчу капітан України забиває фантастичний гол з центру поля у ворота Угорщини. Це фурор, що дає гарний поштовх для всієї команди на всі ігри та наводить стривоженість на усіх присутніх. Фінальний свисток і гра завершується Угорщина : Україна – 0 : 6. Наступним суперником була Португалія. Україна як завжди розпочала з атаки і їй це гарно вдалося. Матч вівся в більшості на стороні супротивників, що давало можливості атакувати. Гра завершилась з рахунком 5:1 на користь нашої команди. У зустрічі з Йорданією і Тайландом результати були наступними 0:9 та 0:4, де “КОПА” здобула знову ж таки перемоги. Останній матч з футбольною командою “Тотем” із Росії. Це була напружена гра під дощем, де команди боролися до останнього, щоб забити гол супротивникам. Пролунав свисток, який повідомляв про завершення матчу з рахунком 0:0 та про вихід України до ¼. Щиро вдячні нашим хлопцям за чисті та гарні матчі, від яких, моментами, замирало серце!!! В підсумку першого дня, одна нічия, 5 перемог.

Фото з VI Світового Кубку є у фотоальбомі на сторінці facebook.com

Неділя, 29 липня, 8 найсильніших команд (Україна, Угорщина, Іспанія, Німеччина, Польща, Бельгія, Нідерланди та Словенія ), які вийшли з 4-х груп боротимуться за головний трофей змагань! За регламентом в ¼ Україна має зіграти з фаворитом змагань, командою з Німеччини. З початку тайму ФК “КОПА” з усіх сил показувала хто на полі господар. На трибунах голосно скандували У-КРА-Ї-НА, що підсилювало і дало наснаги і бажання до перемоги нашим козакам. Ще більше підбадьорило, коли до підтримки наших вболівальників долучилася команда з Португалії. Свисток – рахунок 5:1 – і ми в ½.

Переживання підкрадалось, бо наступний матч з Польщею, на їхньому полі, з їхньою групи підтримкою було важко боротися. Але наші друзі з Варшави, які залишили все, приєдналися до нас на стадіоні Легія. Наші хлопці зібралися і після спільної молитви розпочали боротьбу. Атаки були що в одної команди, що в другої. Усі в очікування, хто буде боротися за перше місце. Трибуни не замовкали, і подарунок від футболістів вболівальникам України – перший гол у ворота суперників. Ми увійшли у фіналі з рахунком 2:0.

Опісля відпочинку, останній вихід на поле, боротьба за мрію, яка за крок від нас. Бажання тримати трофей в руках горіло в очах наших хлопців. Нідерланди та Україна вийшли на поле, звучать Державні Гімни, оплески, вітання команд, свисток… Суперники, а це хлопці з футбольної школи Аякса з Нідерландів, вивчили нашу тактику і зразу ж починають атакувати. Наш воротар ловив небезпечні моменти від яких серце “ховалося” в п’ятках. Трибуни завмерли, в очікуванні голу. Завершився перший тайм з рахунком 0:0. Опанувавши себе, зібравши усю силу наші хлопці розпочали другий тайм. Попри складність матчу, бо суперник справді сильний, і їхні паси були гарними, небо не витримало і починав накрапати дощ. Помилка гравця з Нідерландів зіграла злий жарт з ними і наш капітан б’є переможний штрафний. До кінця залишилось 2 хвилини, наше завдання втримати рахунок, що і було зроблено!!!

Футбольна команда “КОПА”, яка гідно представила Україну на світовому рівні показала силу і міць нашого козацького роду! З 28 команд світу саме Україна піднімає кубок переможця!!!

Також, вітаємо нашого воротаря, Остапа Дяківа, із званням кращого воротаря змагань!!!

Окрім участі в VI Світовому кубку, капелани та волонтери мали на меті познайомити команду з культурою Польщі через екскурсії та цікаві прогулянки. Щиро вдячні Згромадженню монахів Облатів св. Йосифа, а особливо о. Марку за ночівлю у монастирі. Щиро вдячні Посольство України в Республіці Польща, за можливість взяти участі в екскурсії до Центру Науки «Коперник» та подарунок – похід у басейн. А також величезне дякую, що уже другий рік поспіль з нами Anička Herbová. 

Щиро вдячні за допомогу у підготовці Львівським Ярмаркам за покупку спортивного інвентаря для тренувань хлопцям. Дякуємо директору Розважального Комплексу “Медик” за можливість тренуватися на футбольному полі. Щиро вдячній Julia Sapatsinska, Українському католицькому університету, Львівському університету імені Івана Франка, Культурне місто, Екуменічний Соціальний Тиждень за організацію Благодійного Віденського Балу, на якому були зібрані кошти, які покривають дорогу у Варшаву. Дякуємо Першій приватній броварні та K-SectoR за пошиття костюмів для команди та групи підтримки. Щиро вдячні ТЦ “Роксолана” та SoftServe за фінансову підтримку. Щиро вдячні усім добродіям за допомогу та відкриті серця!!!

Усі ми разом добились неперевершеного результату! Завдяки Вашій вірі та допомозі ми змогли здійснити цю поїздку та з гордістю представити Україну!!!

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *