Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Моршин вдруге зустрічає

31 липня вже вдруге з капелани місії «Центр Опіки Сиріт» разом з волонтерами «Руки Допомоги» відправились у гості до діток у Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку дітей “Зірниця”, розташований неподалік від Моршина.

Зустріч розпочалась із Божественної Літургії, яку очолив отець Роман. Після богослужіння діти разом з волонтерами «ламали кригу», щоб тепло познайомитись, у досить незвичний спосіб – кожен називав своє ім’я та вигадував рух, який би йому пасував. І всі учасники, а їх було немало-небагато, близько ста, повторювали цей рух за ним. Траплялися і курйозні рухи, як от віджимання, танцювальні рухи. Після веселого привітання, діти танцювали банси, серед яких були і нові, які доводилось вивчати уже під час пісеньки. Згодом діти малювали привітання для наших солдатів в АТО, писали їм теплі побажання бути здоровими, щасливо повернутись додому, а також подяку за те, що вони захищають нашу країну. Таке активне проведення часу забирає чимало енергії – отож дітлахи з гостями відправились на обід поповнювати її запаси.

Після смачного обіду на дітей чекала нова порція бансів – вони вивчили ще два гарних танці. А далі відбувалась велика гра. Малечу поділили на п’ять команд, які змагались між собою за перемогу. А це виявилось зовсім нелегко – треба було всім разом виконати чимало завдань: розгадати ребус, відгадати загадки, порахувати вікна-двері у великому будинку, скласти історію певними словами та випити воду з відстані метра, з’єднавши соломки. Діти гарно справились з усіма завданнями, проте дві команди виявились особливо успішними – вони і стали переможцями.

Отак весело та активно провівши день з волонтерами, діти з радісними та щасливим посмішками відправились на озеро, а волонтери з капеланами – додому.

Медіа-Центр ЦОС

   

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


п'ять × 4 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>