Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Молитва волонтерів до Святого Миколая

15 грудня 2014 року у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла Голова “Центру Опіки Сиріт” о. Роман Прокопець очолив спільну молитву волонтерів до Святого Миколая.

 У своєму короткому слові о. Роман наголосив: “Святий Миколай для кожного з нас є прикладом того, як можна безкорисливо робити добро один одному, не очікуючи нічого в замін. Для цього Бог допускає в нашому житті нужденних і потребуючих. Святий зумів бути щасливим, бо дарував радість іншим, знаходив спосіб допомогти тим, хто потребував розради і допомоги. Він не збирав для себе скарби дочасні, але духовні – щоб дарувати і ділитись з іншими. І в такий спосіб багатів у Бозі. Як казала Мати Тереза: “Бо даючи – отримуємо”".

Відтак завтра, 16 грудня, відбудеться молитва та подяка Святому Миколаю дітей-сиріт. На малечу чекає приємний і солодкий подарунок від його помічників. Заохочуємо усіх бажаючих приєднатись до молитви.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Один коментар на “Молитва волонтерів до Святого Миколая

  1. [...] інтернатів спільно молились і дякували Богу біля престолу Святого Миколая у Гарнізонному храмі св. апп. Петра і Павла за тих [...]

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


6 + = чотирнадцять

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>