Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Молитва волонтерів до Святого Миколая

15 грудня 2014 року у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла Голова “Центру Опіки Сиріт” о. Роман Прокопець очолив спільну молитву волонтерів до Святого Миколая.

 У своєму короткому слові о. Роман наголосив: “Святий Миколай для кожного з нас є прикладом того, як можна безкорисливо робити добро один одному, не очікуючи нічого в замін. Для цього Бог допускає в нашому житті нужденних і потребуючих. Святий зумів бути щасливим, бо дарував радість іншим, знаходив спосіб допомогти тим, хто потребував розради і допомоги. Він не збирав для себе скарби дочасні, але духовні – щоб дарувати і ділитись з іншими. І в такий спосіб багатів у Бозі. Як казала Мати Тереза: “Бо даючи – отримуємо””.

Відтак завтра, 16 грудня, відбудеться молитва та подяка Святому Миколаю дітей-сиріт. На малечу чекає приємний і солодкий подарунок від його помічників. Заохочуємо усіх бажаючих приєднатись до молитви.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Один коментар на “Молитва волонтерів до Святого Миколая

  1. […] інтернатів спільно молились і дякували Богу біля престолу Святого Миколая у Гарнізонному храмі св. апп. Петра і Павла за тих […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *