Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Молитовне життя

“Я переконаний, що Біблія – це найкращий дарунок Бога людині.
Все найкраще від Спасителя світу дається нам через цю книгу”
(Авраам Лінкольн)

“Центр Опіки Сиріт” Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви від самого заснування є організацією релігійного спрямування. Одним з основних векторів праці зі сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, є їхнє духовне виховання.

Наша душпастирська праця полягає перш за все у спільній молитві – МИ МОЛИМОСЯ ЗА ДІТЕЙ ТА РАЗОМ З ДІТЬМИ. Навчаємо вихованців шкіл-інтернатів християнських принципів, починаючи від елементарного (наприклад, як вести себе під час Божественної Літургії), допомагаємо брати участь у Тайні Святої Сповіді та Святого Причастя та, що найголовніше, налагодити ОСОБИСТІ стосунки з Богом. Для найменших сиріток шукаємо людей, які б стали їм хресними батьками.

Щороку проводимо День молитви за сиріт – 11 листопада. В час Великого Посту ходимо у Хресну Дорогу. Їздимо з дітьми та їхніми опікунами в прощі та здійснюємо паломництво по святим місцям Львівщини.

При “Центрі Опіки Сиріт” діє дитячий церковний хор “Ангелятка” – він співає Літургію у Гарнізонному храмі Петра і Павла щонеділі о 13.00.

Хочемо, щоб Добро проростало у юних серцях дітей-сиріт та тих, хто позбавлений батьківського піклування, паростком любові до Бога та ближнього.

Також на нашому сайті є рубрика “Прохання про молитву”, де будь-хто може залишити своє прохання про молитву – і наші отці-капелани радо помоляться у Вашому намірі!

Відповідальні волонтери за цей напрям – Оля Клак, Анна Гутей, Христина Шніцар.

6 коментарі(-ів) на “Молитовне життя

  1. [...] Молитовний відділ Центру Опіки Сиріт у грудні молитиметься за мир і спокій в Україні. [...]

  2. [...] Молитовний відділ Центру Опіки Сиріт у січні молитиметься [...]

  3. [...] Отець Тарас, який відповідальний за молитовний відділ ЦОС, разом з Олею Клак, просили подавати прохання про молитву або в письмовому виді, або писати на сторінку нашого сайту “Ми помолимось”. Також вони приймають бажання щодо “молитовного дня” (Нагадуємо, кожен 2-ий понеділок місяця є молитовним. [...]

  4. [...] Молитовний відділ Центру Опіки Сиріт у січні молитиметься: [...]

  5. [...] Нагадаємо, що кожного місяця капелани, волонтери та діти моляться у певних наміреннях. Ініціатором молитви є молитовний відділ Центру Опіки Сиріт. [...]

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


8 − три =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>