Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Молодіжна молитовна еко-патріотична проща до Крехівського монастиря «Богородице, вірним обороно!»

У жовтні відбудеться  4-та Марійська молодіжна проща до КРЕХОВА !Крехів

Який гарний світ сотворив Господь і дав йому чотири різні пори року, кожну з яких вбирає у найкращі шати. І все це робить для свого найдосконалішого створіння – людини. Красою природи зачаровує улюблених дітей і заохочує їх до святого життя. В цей час, коли наша казкова земля зодягається в жовті ризи осені, ми, Українці, 14-го жовтня святкуємо Покров Пресвятої Богородиці!

Ще у 1037 році князь Ярослав Мудрий посвятив Україну під Покров Матері Божої. Мужні козаки-запорожці збудували на Хортиці величаву церкву з дев’ятьма куполами на честь Покрови. Січові Стрільці Української Галицької армії теж посвятили себе під Покров Богородиці. Саме 14 жовтня 1942р. було створено й славну Українську Повстанську Армію !

Отож, продовжуючи віковічні традиції наших славних прабатьків та керуючись особистою доброю волею українця (-ки) – християнина (-ки), з нагоди приготування до свята Покрови Пресвятої Богородиці – 03-05 жовтня 2014р.Б. (п’ятниця-неділя) відбудеться ЧЕТВЕРТА Марійська молодіжна ПРОЩА до Крехівського монастиря «Богородице, вірним обороно !»

Проща також присвячена вшануванню Українського Війська, загиблих та померлих Героїв (в т.ч. воїнів «Небесної Сотні», Захисників Вітчизни, загиблих на південно-східних теренах України у 2014р.Б., вояків УСС, УГА, ОУН-УПА..).

До участі в прощі запрошуються: монашество УГКЦ та РКЦ, семінаристи Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, Василіянського інституту ФБС, Дрогобицької Духовної Семінарії, Івано-Франківської Духовної Семінарії, Тернопільської Духовної Семінарії, Київської Духовної Семінарії, Ужгородської богословської академії, Семінарії у м. Люблін (Республіка Польща), студенти та викладачі ВНЗ, инших навчальних закладів (зокрема учні та вчителі шкіл), представники християнських, екологічних і патріотичних організацій та уся охоча молодь (в т.ч. парафіяльна)…

Вік учасників (крім тих школярів, які у супроводі батьків чи відповідальних осіб) – від 18-ти років  !

Проща розпочнеться о 12:00 год. в п’ятницю спільною поминальною молитвою на  Личаківському кладовищі – на могилах воїнів «Небесної Сотні» та загиблих на східних теренах України у 2014 році Захисників Вітчизни, а згодом – Молебнем до Пречистої Діви Марії у церкві Покрови Пресвятої Богородиці (м. Львів, вул. Личаківська) о 13:20 год., де й відбудеться остаточний збір та офіційна реєстрація усіх учасників прощі. Братимемо участь у ще двох літургіях (04-05 жовтня): в суботу – у церкві Покрови села Дубровиця, в неділю – у Крехівському монастирі. Запляновані й инші спільні молитви (вервиці, панахиди, вечірні, утреня, молебні тощо), а також – науки/проповіді отця-духівника, різноманітні цікаві доповіді братів-семінаристів, перегляди «Марійських» фільмів, спільні трапези (з гітарою) при ватрі, недільна концертна програма у Крехові та ин.

Тривалість пішої прощі зі Львова до Крехівського монастиря – 2-а дні (з ночівлею у школі с. Ясниська Яворівського р-ну). Передбачена й ночівля у школі с. Крехова (з 04-го на 05-те жовтня).

Перевезення зайвих (на час пішої прощі) речей (в т.ч. спальників, каріматів, теплого одягу…) гарантоване !

Розмір «прочанського» внеску – 40 грн.

Повернення до Львова – у неділю (ввечері).

Більше інформації про ПРОЩУ:

Програму прощі можна переглянути тут.

Важливі організаційні питання тут.

Офіційна РЕЄСТРАЦІЯ – http://eco.lds.lviv.ua/content/chetverta-mariyska-molodizhna-proshcha-do-krehivskogo-monastirya-bogorodice-virnim-oborono (зареєструватися слід до 20:00 год. 01.10.2014р.Б. (середа).

P.S. Зауважте, що Покров Пресвятої Богородиці – храмовий празник у древньому (понад 400-літньому) Крехівському монастирі ! Також, з давніх-давен монастир славився своїми чудотворними іконами Матері Божої, одна з яких («Верхратська»), дивом вціливши в складних історичних обставинах, знаходиться там дотепер !

 

Джерело: eco.lds.lviv.ua

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


− 3 = нуль

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>