Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Міжнародна молодіжна проща

В днях, 24-26 травня 2013, запрошуємо на пішу прощу з Прилбич до Добромиля (78.8 км). Прощу організовує Місія «Постуляційний центр беатифікації і канонізації святих УГКЦ» при Патріаршій Курії з нагоди ювілею 125-ліття вступу митрополита Кир Андрея Шептицького до монастиря отців Василіан.

Задум:

Проща проводиться з метою поширення серед молоді і студентів молитовної пам’яті та духовності кир Андрея.

План:

24 травня, п’ятниця, Прилбичі. Святкове Богослужіння о 10.00. Маршрут (16,8 км) на Віжомлю, обід у Судовій Вишні о 16.00. Похід (12 км.) на Дмитровичі, Дидятичі, ночівля в інтернаті у Вовчищовичах, Мостиського району.

25 травня, субота, Вовчищовичі. Похід (15 км.) на Мистичі, Підліски, (де в каплиці помолимося Хресну дорогу), Вишеньку, Острожець, обід у с. Крукеничі о 14.00. Похід (16 км) Боляновичі, Іорданівку, Радохінці, Дешичі, ночівля у школі с. Міженець, Старосамб. р-ну.

26 травня,неділя, Міженець. Вихід о 7.00 ранку. Маршрут (19 км) прощі слідує на Зоротовичі, Грушатичі, Нове Місто, Боневичі, Добромиль.

Завершення прощі відбудеться святковим Богослужінням о 12.00, у монастирі Святого Онуфрія Великого отців Василіан у м. Добромиль.

Монастир Васильян

Доїзд:

Автобус Львів-Прилбичі з АС-4 вул. Шевченка (біля Янівського кладовища). Електропоїзд з приміського вокзалу Львів-Судова Вишня о 7.50 год. прибуття о 9.20 год.

З собою потрібно взяти:

Молитвенник, вервичку, спальний мішок, керимат, дощовик, зручне взуття, захист від сонця (головний убір, крем)

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


сім − = 6

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>