Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Місія “Центр Опіки Сиріт” розпочала Великий піст з прощення

10 березня 2019 року капелан місії, о. Тарас Мисяковський, разом з волонтерами “Руки Допомоги”, працівниками та вихованцями НРЦ “Мрія” в каплиці Блаженної Соломії, княгині Галицької спільно помолися, опісля відбувся Чин всепрощення, де кожен перепросив за усі вчинені образи. Кожний присутній склав свої намірення на Великий Піст.

Кожний мав нагоду зробити перший крок у Великий Піст. Це можливість просити вибачення у всіх кого скривдив чи думкою, чи ділом та в свою чергу пробачити тим, хто свідомо чи несвідомо образив нас. Ісус Христос пережив страждання, муки але любов Його була і є безмежною. Він ні на хвилину не тримав образи, він просив у Свого Батька Небесного прощення для нас: “Отче, відпусти їм, бо не знають, що чинять вони!”.

Понеділок, 11 березня, усіх волонтерів чекаємо на Каноні Андрея Крицького, що розпочнеться о 19:00 в каплиці Блаженної Соломії, вул. Лисенка, 53 . Це обов’язкова планова наша зустріч, тому будемо раді усіх вас бачити, адже спільна молитва у нашій спільноті творить багато чудес для вас і для життя дітей-сиріт.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *